Imprezy okolicznościowe

Imprezy okolicznościowe

Wesela, urodziny, imieniny, rocznice, komunie, wieczory panieńskie i kawalerskie - mają Państwo natuzinkowe pomysły?
 
Z przyjemnością pomożemy je zrealizować! Impreza okolicznościowa może być tradycyjna, ale nie musi - może być niesztampowa, tematyczna, może być jedyną w swoim rodzaju!
 
Zapraszamy do nas!

Wieczory panieńskie i kawalerskie

W Tarsach Wang gwarantujemy niezapomniany wieczór w gronie najbliższych w wyjątkowej i urokliwej scenerii Karpacza. Wieczór w naszym SPA będzie doskonałym wstępem do tej jedynej i niepowtarzalnej nocy. Masaże, jacuzzi, sauna, drinki powitalne i wino to tylko część atrakcji, jakie dla Was przygotowaliśmy.

Zapraszamy do kontaktu w celu omówienia szczegółów Waszego wymarzonego wieczoru!

Chrzciny i Komunie

W tych wyjątkowych dniach zapraszamy do skorzystania z naszych ofert. Organizacja przyjęć u nasz to gwarancja profesjonalizmu i jakości - zajmiemy się wszystkim, by pozwolić Wam celebrować niezapomniane chwile z bliskimi. Nasze doświadczenie i wiedza pomogą w doborze odpowiedniego menu, wystroju i w dopięciu każdego szczegółu na ostatni guzik.

Jubileusze i imprezy urodzinowe

Uroczyste jubileusze i urodziny to wydarzenia wymagające wyjątkowej oprawy. Oferujemy pełne wsparcie organizacyjne, pomoc w doborze efektownego wystroju, menu i oprawy muzycznej. Każdy program wydarzenia dostosowujemy do oczekiwań klienta, tak, by dostarczyć Wam jak najpiękniejszych wspomnień.

Stypy

Utrata bliskiej osoby to ogromny żal i smutek...

Profesjonalny zespół naszej restauracji, nasze doświadczenie i wiedza pomogą w organizacji przyjęcia, a Państwo będziecie mogli spokojnie w nim uczestniczyć, znajdując ukojenie wśród najbliższych.

Dopełnimy wszelkich starań, by przyjęcie te było stonowane i eleganckie, a oprawa stosowna do okazji.

PFR