Dom Zgoda

O nas

Zapraszamy Państwa do naszego ośrodka. Położony z dala od centrum pozwoli wypocząć znużonym wędrowcom. Z naszego tarasu rozpościera się przepiękna panorama na Karkonosze, z drugiej strony zaś na Kotlinę Jeleniogórską.
W naszym sąsiedztwie ujście mają szlaki turystyczne, które pozwolą Państwu cieszyć się wspaniałymi wędrówkami. Bliskie sąsiedztwo Stacji Narciarskiej „Winterpol - Karpacz Biały Jar”i kompleksu narciarskiego „Kopa” pozwoli miłośnikom białego szaleństwa na szusowanie „od rana do nocy”. Po wysiłku fizycznym zapraszamy relaks w saunie i odprężenie.
 

Pokoje

Obiekt podzielony jest na dwie części- cześć hotelową oraz część o standardzie turystycznym. W części hotelowej posiadamy 13 komfortowo wyposażonych pokoi (1, 2, 3, 4-osobowych). Każdy pokój posiada łazienkę, telewizor , telefon, radio, czajnik. Pokoje na pierwszym piętrze są z balkonami.

Część turystyczna – motelowa. To sześć oddzielnych pokoi. Każdy ma swoje wejście.

To idealne warunki dla piechurów, studentów i nie tylko...

Pakiety

Szukasz pakietu pobytowego na miarę Twoich potrzeb? Sprawdź nasze aktualne promocje w Dom Zgoda.
 

Przygotowaliśmy specjalne oferty w najlepszej cenie.

Restauracja

Ośrodek posiada przestronną restaurację, w której serwujemy pyszne śniadania w formie bufetu szwedzkiego oraz wyśmienite serwowane obiadokolacje. Naszą specjalnością jest kuchnia polska- domowa, taka jak u mamy. Duża przestrzeń pozwala na zorganizowanie np. wieczorku tanecznego bądź kolacji integracyjnej.


Bezpośrednie wyjście z restauracji na ogród, pozwoli Państwu na wypoczynek wśród otaczającej zieleni.

Dla grup

Nasz obiekt to idealne miejsce do zorganizowania szkolenia lub konferencji. Posiadamy klimatyzowaną i w pełni wyposażoną salę konferencyjną w której znajdziecie Państwo: rzutnik, ekran, flipchart oraz odpowiednie nagłośnienie. Salę można przystosować do pracy w podgrupach.


Przy sprzyjających warunkach atmosferycznych uczestnicy szkolenia w ramach przerwy moga napić się kawy i podziwiać widoki rozciągające się z tarasu. 

Atrakcje

Po wyczerpującym dniu proponujemy Państwu relaks w saunie lub wannie z hydromasażem.

Karkonosze to miejsce pełne atrakcji:

  • Piękne pasmo górskie
  • Zielone łąki i lasy do spacerów
  • Jeziora do pływania
  • Czyste górskie powietrze
  • Wesołe miejsca dla dzieci
  • Ciekawe miasta do zwiedzania
  • Ukryte historie za rogiem
  • Masa atrakcji dla aktywnych

Galeria zdjęć

PFR