Wesela

Wesela

Piękny, wyjątkowy, cudowny… – chcemy, aby taki właśnie był dzień naszego ślubu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom proponujemy Państwu wyjątkową i wyszukaną imprezę weselną.


Uroczystość ślubna może odbyć się jednym w dwóch karpackich kościołów, parafii Ewangelicko – Augsburskiej Wang oraz Rzymsko – Katolickiej, Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny.

Poprawiny

Ten niezwykły czas to wiele emocji. Kolejny dzień jest pierwszym wspólnym krokiem w życie. Niechaj będzie udane i pomyślne.

Wydłużcie swój pobyt, a my sprawimy, że radosny nastrój potrwa dłużej. Kameralny klimat hotelu, wygodne pokoje, niezwykłe widoki, oraz urokliwe SPA. To wspaniałe miejsce, aby wypocząć i ruszyć razem w nową drogę życia…

Informacje dla Nowożeńców

Obecnie w kościółku Wang zawierane są małżeństwa wyłącznie w obrządku Ewangelicko – Augsburskim.
Ślub w obrządku Rzymsko – Katolickim można wziąć w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Karpaczu. Piękno obu świątyń oraz doświadczenie udzielających ślubu duchownych sprawią, że ta uroczystość na zawsze zapisze się w pamięci nowożeńców i ich gości.
Kiedy już zdecydują się Państwo na ślub i wesele w Karpaczu, dobrze jest zaplanować termin w wybranej parafii, lub w urzędzie stanu cywilnego, konsultując go jednocześnie z nami.

Kontakty do parafii

 

PARAFIA EWANGELICKO – AUGSBURSKA WANG
58-540 Karpacz
ul. Na Śnieżkę 8
tel. + 48 75 76 19 228
e-mail: wang@wang.com.pl
www.wang.com.pl
PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
p.w. Nawiedzenia NMP w Karpaczu

58-540 Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 44
tel. 75 76 19 556
e-mail: info@parafia.karpacz.pl
www.parafia.karpacz.pl

PFR