Wesela

Piękny początek...

Piękny, wyjątkowy, cudowny… – chcemy, aby taki właśnie był dzień ślubu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, proponujemy Państwu zorganizowanie wyjątkowej uroczystości w najwyżej położonym W Karpaczu obiekcie.

Wystarczy wyciągnąć dłoń i sięgnąć gwiazd...

Ślub

W położonej tuż obok nas zabytkowej świątyni Wang można zawierać związki małżeńskie w różnych obrządkach. Więcej informacji: ŚLUBY W KOŚCIÓŁKU WANG .
Ślub można również wziąć w kościele Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny w Karpaczu. Piękno obu świątyń w niezwykłym otoczeniu gór sprawi, że ta uroczystość na zawsze zapisze się w pamięci nowożeńców i ich gości. Ślub cywilny można zaplanować zarówno w urzędzie, jak i na miejscu, w Tarasach Wang.

Kiedy już zdecydują się Państwo na ślub i wesele w Karpaczu, dobrze jest zaplanować termin w wybranej parafii, lub w urzędzie stanu cywilnego, konsultując go jednocześnie z nami.

 

PEŁNA OFERTA DO DRUKU

Wesele

Wesele to barwna, radosna uroczystość. Niezależnie od tego, czy zdecydujecie się Państwo na kameralne spotkanie przy obiedzie, czy na huczną imprezę na 100 osób, dołożymy starań, by to wspaniałe wydarzenie wdzięcznie zapisało się w pamięci gości i Was samych.

Niezwykłe położenie hotelu, kryształowe powietrze i pachnąca, leśna przestrzeń Karkonoskiego Parku Narodowego podkreślą piękno i niebanalność Waszej uroczystości.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z ofertą Tarasów Wang.

 

PEŁNA OFERTA DO DRUKU

Poprawiny

Ten niezwykły czas to wiele emocji. Kolejny dzień jest pierwszym wspólnym krokiem w życie. Niechaj będzie udane i pomyślne.

Wydłużcie swój pobyt, a my sprawimy, że radosny nastrój potrwa dłużej. Kameralny klimat hotelu, wygodne pokoje, niezwykłe widoki, oraz urokliwe SPA. To wspaniałe miejsce, aby wypocząć i ruszyć razem w nową drogę życia…

 

PEŁNA OFERTA DO DRUKU

Kontakty do parafii

 

PARAFIA EWANGELICKO – AUGSBURSKA WANG
58-540 Karpacz
ul. Na Śnieżkę 8
tel. + 48 75 76 19 228
e-mail: wang@wang.com.pl
www.wang.com.pl
PARAFIA RZYMSKO-KATOLICKA
p.w. Nawiedzenia NMP w Karpaczu

58-540 Karpacz
ul. Konstytucji 3 Maja 44
tel. 75 76 19 556
e-mail: info@parafia.karpacz.pl
www.parafia.karpacz.pl

PFR